Kontakt  |  Česky Česky  |  English English

3 skvělé vychytávky demo účtu Goldstarway

Zjednodušte si práci na obchodní platformě Goldstarway. Máme pro vás několik užitečných tipů, které vám umožní efektivněji pracovat např. na demo účtu. Ušetří vám čas a zjednoduší život.

Podívejte se na tři možnosti, jak si nastavit platformu pouze jednou a pak už toto nastavení využívat jako šablonu pro další použití. Máme pro vás tři skvělé vychytávky, které vám umožní platformu ACT Trader Goldstarway využít maximálně a přitom velmi jednoduchým a elegantním způsobem.

Na následujících řádcích se dovíte jak to zařídit abyste nemuseli vždy znovu nastavovat nový demo účet poté, co ten starý už expiruje. Ukážeme si také jak snadno uložit nastavení grafu tak, abyste ho mohli kdykoliv překopírovat do nového grafu a také vám ukážeme jak

Šablona nastavení celého demo účtu

Díky téhle vychytávce už nebudete muset neustále nastavovat grafy když si založíte nový demo účet. Veškeré nastavení demo účtu se ukládá v tzv. “inicalizačním souboru”. Každý účet, live i demo, si při prvotním přihlášení založí právě tento inicializační soubor a ukládá do něj každou změnu nastavení platformy. Tento inicializační soubor který je uložen v Program Files vašeho počítače takto:

Pokud chcete použít nastavení starého demo účtu, který už expiruje, případně chcete nakopírovat nastavení účtu do jiného účtu, tak použijte následující postup:

  1. Založte si nový účet a přihlašte se do něj. Tím si nový účet vytvoří svůj vlastní inicializační soubor Fx_Client….. Budete tak mít ve složce program-files dva inicializační sobory (nebo více). Jeden od starého účtu, který např. už bude expirovat, a druhý soubor od nově založeného účtu, který má své “tovární nastavení”.
  2. Rozkliknutím si otevřete tohoto souboru se vám zobrazí zdrojový kód šablony prostřednictvím poznámkového bloku.Zkopírujte přes ctrl+c kompletní obsah tohoto souboru.
  3. Rozklikněte si inicializační soubor Fx_Client… nově založeného účtu. Otevře se vám opět prostřednictvím poznámkového bloku (pokud používáte Windows). Vymažte jeho zdrojový kód a nahraďte jej nakopírovaným zdrojovým kódem expirujícího nastaveného účtu prostřednictvím ctrl+v a uložte změny.

HOTOVO. Jakmile se přihlásíte do nového demo účtu, tak již bude přesně tak nastavený, jako jste měli starý demo účet.

Příjemné je, že původní nastavený účet můžete použít jako šablonu i poté co už expiroval. Zdrojový kód inicializačního souboru je totiž stále prostřednictvím např. poznámkového bloku čitelný a je možné jej zkopírovat. Můžete tak např. také předat nastavení svého účtu někomu dalšímu, komu se vaše nastavení líbí a chtěl by si platformu uspořádat stejným způsobem.

Demo účet si můžete založit kliknutím na TENTO odkaz

Software si stáhněte na odkazu ZDE.

Šablona nastavení grafu

Další chytrá možnost jak se vyhnout opakovanému nastavování grafů je prostřednictvím funkce TEMPLATE u každého grafu. Pokud jste již na platformě ACT Goldstarway pracovali a používáte větší množství grafů, pak jste se možná setkali s nepříjemným faktem, že jste potřebovali každý graf nastavit podle svých představ – jeden po druhém. S TÍM UŽ JE KONEC 🙂

Stačí když si nastavíte jeden graf včetně barev. Nastavte si pozadí grafu, barvy svíček a můžete si přidat také nějaké indikátory. Jakmile váš graf má vše co potřebujete, tak si jej uložte prostřednictvím ikony diskety jako šablonu (anglicky template) takto:

Šablonu je třeba pojmenovat, neboť jich můžete mít celou řadu. Poté si otevřete další graf a pouze tuto šablonu aplikujte:

Díky tomu je pro vás nyní velmi snadné si změnit nastavení každého grafu s minimálním úsilím.

Uživatelské profily a možnost vícenásobného otevření platformy

Platforma vám umožňuje také uložení aktuálního nastavení do uživatelského profilu, tzv. “desktop profile”. V rámci tohoto profilu máte nastaveny pracovní plochy “workspace” s grafy, tabulkami otevřených či uzavřených pozic a další nástroje. Zároveň můžete mít veškeré grafy uspořádány a např. barevně nastaveny dle svých preferencí tak, jak je zmíněno o odstavec výše. Tyto jednotlivé šablony platformy pak můžete použít i při vícenásobném otevření platformy.

Na obrázku níže vidíte dvakrát otevřenou platformu ACT Trader Goldstarway. V rámci jednoho účtu (jedno uživatelské jméno, heslo) jsou zde uloženy dva uživatelské profily – Profil A a Profil B. Tyto vidíte jako volitelné položky menu pod tlačítkem “DESKTOP PROFILE”. Profil A má uloženy bílé grafy, zatímco Profil B má uloženy černé grafy.

Zatímco výše popsaná funkce TEMPLATE umožňuje nastavování šablony pro jednotlivé grafy, tak funkce DESKTOP PROFILE umožňuje tyto grafy seskupovat a třídit různými způsoby a ukládat přímo celá tato zorganizovaná seskupení do jednotlivých profilů.

Smyslem této funkce je, že můžete mít dvě varianty uspořádání platformy. Díky schopnosti platformy k vícenásobnému otevření v jednom počítači je možné mít např. na dvou monitorech otevřen jeden účet, ale s různými aktivními uživatelskými profily. Tato možnost je přístupná samozřejmě jak pro demo účty, tak také pro live účty s reálnými peněz.

Můžete mít v jednom počítači otevřenu platformu Goldstarway vícekrát, pokaždé s odlišným nastavením. Můžete mít otevřeny demo i live účty.

Komentáře

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů